Hiszpania – LIoret de Mar, wybrzeże Costa Brava, 10 dni za cenę 1890 zł/os.

Hiszpania – państwo na półwyspie iberyjskim ze sprzyjającym udanemu wypoczynkowi klimatem śródziemnomorskim.  Oferta    skierowana do młodzieży, chcącej skorzystać z uroków pięknych, piaszczystych, europejskich plaż w sezonie wakacyjnym.
Hiszpania – to doskonałe miejsce na wakacje. Młodzież z całego świata przybywa tu co roku, żeby spędzić czas w atmosferze dobrej zabawy. Zapraszamy do Lloret de Mar – stolicy rozrywki słonecznego wybrzeża Costa Brava. Długa plaża, trasy spacerowe i wycieczki w ciekawe miejsca pozwolą Wam aktywnie i przyjemnie spędzić czas. Wieczorami natomiast czekają na Was gwarantowane atrakcje – hiszpańskie dyskoteki należą bowiem do najpopularniejszych na świecie.

LIoret de Mar – Jeden z największych i najbardziej znanych kurortów na Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Miasteczko słynie z niezwykłego, skalistego wybrzeża i szafirowego morza. Posiada ładną piaszczystą plażę wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, bary, sklepiki,a przede wszystkim nowoczesne dyskoteki stwarzają niepowtarzalną atmosferę skłaniającą do wypoczynku i zabawy.

Informacje ogólne:
Kierunek: HISZPANIA , wybrzeże COSTA BRAVA
Zakwaterowanie: HOTEL
Wyżywienie: 3 x dziennie. BUFET!!!
Transport – autokar zachodni z klimatyzacją, toaletą, video, barkiem. 
Promocja !!! mega 🙂
Cena od: 1890 zł.
Ubezpieczenie: Signal Iduna S.A.

LATO 2015r. – gwarancja pewnego miejsca = wpłata zaliczki 400zł  przy zapisie.
II rata ( 500zł)  do 10.05.2015r.
Cała wpłata –  30 dni przed wyjazdem.

05:30 Radomsko Stacja BP – centrum.
Główny przystanek: zbiórka 06:30 Hala Polonia Częstochowa.

Zakwaterowanie:
Hotele Bon Repos Calella
ROSA NAUTICA  Malgrat de Mar,
Hotel REYMAR  lub REYMAR PLAYA  w Malgrat de Mar,
Hotel ALHAMBRA  Santa Susanna
Hotel Don Juan Center  LLoret de Mar

Hotel na wybrzeżu Costa Brava – w odległości 300-400 m od plaży. Jest idealnym miejscem na wypoczynek dla młodych ludzi. Na terenie hotelu znajduje się odkryty basen. Do dyspozycji młodzieży są leżaki przy basenie – bezpłatnie, stoły bilardowe, automaty do gier oraz stół do tenisa stołowego. Ponadto na terenie hotelu jest zaplecze do organizowania spotkań integracyjnych w sali wypoczynkowej i telewizyjnej. Dostęp do internetu. Pokoje 3,4 osobowe z łazienkami. Większość pokoi posiada balkony. Restauracja hotelu jest klimatyzowana; serwuje posiłki w formie bogatego bufetu. 

Wyżywienie: 
Całodzienne (3 posiłki) w formie bufetu w restauracji hotelowej. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek: śniadanie w dniu wyjazdu oraz prowiant na drogę powrotną. Napoje do obiadu i kolacji płatne dodatkowo. W trakcie całodziennych wycieczek – prowiant zamiast obiadu. 

Cena zawiera:
– przejazd autokarem zachodnim Lux z uchylnymi siedzeniami, klimatyzacją, barkiem, wideo. 
– zakwaterowanie w pok. 3-4 os.
– Wyżywienie: trzy posiłki dziennie- BOGATY  BUFET.
– pełna opieka pedagogiczna, opieka medyczna, ratownik z Polski + ratownicy na plaży. 
– korzystanie bezpłatnie z plaży, basenu,
– bezpłatne dyskoteki w hotelu
– ubezpieczenie od kosztów leczenia 10.000 EURO i nieszczęśliwych wypadków podczas całego pobytu.
– opłaty drogowe, parkingi, 
– atrakcyjny program rekreacyjno sportowy z nagrodami prowadzony przez profesjonalistów!!!
– opłata klimatyczna  w cenie pobytu !!!
Codzienne kąpiele w morzu i w basenie, pod okiem ratowników aerobik na plaży, turnieje sportowe, dyskoteki.

Ważne: W przypadku wyrządzenia jakiejkolwiek szkody uczestnik ponosi odpowiedzialność za zwrot pełnych kosztów naprawy lub wymiany sprzętu. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 15:30, a kończy o godz. 10:00. Podczas oczekiwania na zakwaterowanie oraz po wykwaterowaniu w ostatnim dniu pobytu uczestnicy składają bagaże we wskazanym przez opiekunów i kierownika miejscu.

Ramowy program pobytu:
1 dzień: zbiórka godz. 6.45  parking Hala Polonia Częstochowa, przejazd do HISZPANII.
2 dzień: przyjazd ok.południa  do Hiszpanii ,korzystanie z basenu ,  poznanie najbliższej okolicy, zakwaterowanie w hotelu wg. programu,  pierwszy posiłek obiadokolacja.
2-10 dzień:
wypoczynek,
wodne i słoneczne szaleństwa, 
dyskoteki, 
konkursy na plaży, 
zwiedzenia okolicy, 
realizacja wycieczek fakultatywnych,
rozgrywanie zawodów sportowych dla chętnych.
10 dzień: Po śniadaniu wykwaterowanie z pokoi, złożenie bagaży w wyznaczonym miejscu. Wykwaterowanie. Pożegnanie z miastem i plażą 🙂  Pożegnanie z Hiszpanią, wręczenie dyplomów, pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie pobytu.
Przejazd w drogę powrotną do Polski.
11 dzień: przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych. Zakończenie obozu.

/9 na miejscu/,  1 i 11 dzień w podróży 🙁 ale będzie wesoło i sympatycznie!

hiszpania2

Program:
Zwiedzanie wybrzeża Costa Brava, plażowanie, kąpiele w morzu i basenie, konkursy z nagrodami, dyskoteki, zajęcia rekreacyjno-sportowe na plaży (siatkówka, piłka nożna, badminton), tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe. Jednocześnie jest możliwość wyboru bogatego programu fakultatywnego.

Program fakultatywny:
Barcelona I – wycieczka popołudniowa – m.in. monumentalny kościół Gaudiego Sagrada Familia, wizyta na stadionie Camp Nou (płatny dodatkowo ok. 20 EUR) i w zabytkowej Dzielnicy Gotyckiej, czas wolny na Ramblas – głównej promenadzie miasta; na zakończenie pokaz Magicznej Fontanny. Cena ok. 50 EUR. 

Barcelona II – wycieczka popołudniowa – w programie: wizyta w największym hiszpańskim Akwarium, czas wolny na Ramblas – głównej promenadzie miasta, wieczorny pokaz Magicznej Fontanny. Cena ok. 50 EUR. 

Figueres-Girona – wycieczka półdniowa – m.in. wizyta w mieście ekscentrycznego artysty Salvadora Dali, zwiedzanie muzeum, spacer po Gironie: w programie zabytki kultury żydowskiej, arabskiej i katolickiej. Cena ok. 47 EUR. 

Port Aventura – największy lunapark Katalonii. Cena ok. 55 EUR. 
Castillo Medieval – turniej rycerski. Cena ok. 50 EUR. 
La Masia – pokaz flamenco z biesiadą. Cena ok. 45 EUR. 
Water World – miasteczko wodne ze zjeżdżalniami, basenami, jacuzzi. Cena ok. 28 EUR. 
Marineland – park wodny z pokazami delfinów, fok, papug. Cena ok. 26 EUR.

Rejs po wybrzeżu Costa Brava – LLoret – Tossa : super wycieczka, piękne widoki 40 euro  20 euro.
Wycieczka Barcelona/zwiedzanie + OCEANARIUM/ młodzież biura MAMUNO płatne ok. 40 euro.
Uwaga:
 opcjonalnie prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 euro)

hiszpania1

Informacje praktyczne:
Sugerowane kieszonkowe: minimum 60 EUR (na napoje do posiłków, posiłek we Francji, drobne wydatki) oraz pieniądze na wybrane wycieczki fakultatywne. Należy zabrać ze sobą nakrycia głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do opalania z fi ltrem UV. Wstęp do dyskotek od 16 lat (sprawdzane paszporty lub dowody osobiste, tygodniowa karta klubowa ok. 25 EUR). Dla młodszych uczestników, możliwość skorzystania z programu animacyjnego hotelu Don Juan Center**. Przejazd na trasie Częstochowa – Lloret de Mar (przez Niemcy i Francję) ok. 2100 km – ok. 29-31 godz. Podczas podróży przerwa na posiłek (we Francji i w Niemczech), orientacyjny koszt – od 8 EUR.

Ważne informacje:
Uczestnicy powinni posiadać:
na wyjazd należy zabrać aktualny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę uczestnictwa, należy przekazać do biura lub osobie sprzedającej skierowanie 21 dni przed rozpoczęciem turnusu, ręcznik plażowy, przybory toaletowe, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, wygodne obuwie, strój sportowy, nakrycie głowy, kieszonkowe ok. 60-100 EURO + EURO /na wybrane przez siebie wycieczki/ .

Dodatkowo płatne opcjonalnie:
– napoje do posiłków 
– wycieczki fakultatywne 
– prowiant w drodze powrotnej (ok. 5-10 euro)
– ubezpieczenie KR (kosztów rezygnacji): 3 % wartości imprezy

Program pobytu:
– Zwiedzanie kurortu Lloret de Mar – spacer po okolicy, poznanie topografi miejscowości (m.in. gotycki kościół Sant Roma z początku XV wieku z kolorowymi dachówkami, Ratusz, Promenada, Aleja Gwiazd Rajdu Katalonii, cmentarz z nagrobkami w stylu katalońskiej secesji).

– Wycieczka piesza na punkt widokowy – w kierunku południowego odcinka promenady, który kończy się skałą, na której niezmiennie czeka na swego męża marynarza Dona Marinera – znana rzeźba Ernesta Maragalla. Zachwycać się będziemy urokiem skałek wynurzających się z wody oraz ciekawą roślinnością – niezliczoną ilością kaktusów i sukulentów. Wycieczka piesza do średniowiecznego zamku  – w rzeczywistości okazały dom prywatny, zbudowany przez rodzinę zamożnych przemysłowców katalońskich już w XX stuleciu. 

– Słodkie lenistwo czyli kąpiele słoneczne i morskie 

– Gry i zabawy na plaży – turnieje; siatkówki plażowej, piłki nożnej, piłki wodnej, kometki, ringo, talerz, wyścigi rzędów (skoki, wieloboje z wymyślnymi zadaniami, mecz kadra kontra koloniści) 

-Zawody: zawody pływackie (pod nadzorem ratownika), zabawy ruchowe, zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe 

 Konkursy z nagrodami: największy zamek z piasku, najładniejsza oz- doba zrobiona z rzeczy znalezionych na plaży, najlepsze, najśmieszniejsze oryginalne zdjęcie z obozu, pokaz mody, wybór miss i mistera, konkurs piosenki polskiej Dyskoteki Gry i zabawy świetlicowe.

Link do oryginalnej oferty: Hiszpania